The Blog

İngilizce kelimeler

İngilizce öğrenmek sizin için hayal gibi görünüyorsa online İngilizce kurslarını yakın takibe almalısınız. İngilizce eğitimine farklı bir boyut getiren bu siteler İngilizce seviyenizi istediğiniz hale getirebilmektedirler. Konuşamıyorum, yapamıyorum cümlelerini artık hayatınızdan çıkarma zamanı… İngilizce dilini öğrenmek için gereksiz yere ezber yapmanıza İngilizce kelimeler ezberlemenize de gerek yok. Konuşmaya meyilli alacağınız İngilizce eğitim daha kısa sürede başarı elde etmenize yardımcı olacaktır. Günümüzün en popüler hizmetleri arasına girmiş bu eğitimler oldukça ilgi duyulan hale gelmiştir. Her sektörden öğrencisi olan bu sitelerde herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. İyi bir kariyer hedefiniz varsa İngilizce olmazsa olmazınız olmalıdır. Aksi halde bulunduğunuz konumda bir adım daha yükseğe çıkamazsınız. Birçok firma ya da holding İngilizce eğitim almış çalışanlar talep etmektedir. Ülkemizde İngilizce bilmeyenlerin sayısı bir hayli fazladır. İş İngilizcesi ya da genel İngilizce öğrenerek kariyer basamaklarını hızlıca çıkabilirsiniz. Özellikle bölümünüz ile ilgili iyi bir konumda çalışırken İngilizce bilginize kimi zaman ihtiyaç duyulur. İnternette yer alan çeviri siteleri İngilizce dilini çevirirken bazen yanlış çevirebilir. Bu da iş ile ilgili bir çevirisi ise dikkat edilmesi hata yapılmaması gerekir. Yeteri kadar İngilizce dilinizin olması böyle bir uğraşa zaman ayırmanızı da engeller. Uluslar arası bir dil olduğu için de öğrenilmesi günümüzde zorunlu hale gelmiştir. İngilizce gramer kuralları, sözcükler, eylemler derken hepsi bir bütün içerisinde öğrenilmesi gerekir. İngilizce sözcükleri öğrenip cümle kurayım demek son derece yanlıştır. Hayatımızın en gerekli ihtiyaçlarından birisi de İngilizcedir. Ezber yaparak öğrenmeye çalışmak sizin karamsar olmanıza da neden olacaktır.

İngilizce konuşmak, konuşmaya çalışan bir bebeğin konuşurken aile bireylerini taklit etmesine benzer. Kısa ve kolay sözcükler konuşarak istediklerini anlatan bebekleriniz zamanla küçük cümleler kurarak derdini daha iyi anlatır. İngilizce öğrenmek de bu böyledir. İngilizce konuşmaya başladıktan kısa bir süre sonra cümleler kurarsınız. Ardından soru cümleleri kurup karşınızdaki kişi ile seviyenize uygun konuşmalar yapabilirsiniz. İngilizce aylar, mevsimler derken bir bakmışsınız İngilizce öğrenme yolunda uzun bir yol kat etmişsiniz. Ezberlemek yerine anlamaya çalışmak bu dili öğrenmenizi olumlu yönde etkileyen bir olgudur. İngilizce öğrenmeye başladıktan sonra normal dilinize daha az zaman ayırıp İngilizce filmler izlemek daha doğru olacaktır. Nereye giderseniz gidin İngilizce bilginizin önemi büyüktür. İş ortamınızda, seyahatlerinizde kısacası sokakta yürürken bile İngilizce bilginizi sorgulayacak turistler ile karşılaşabilirsiniz. İngilizce bilginizi diri tutmanın yolu hayatınızın bir kısmında ona yer vermek ile mümkündür. İngilizce konuşan veya anadili İngilizce olan yazışma arkadaşları İngilizce seviyenizi koruyup daha profesyonel hale getirmenize yardımcı olacaktır. Merak ettiğiniz sürece İngilizce dilini daha kolay öğrenebilirsiniz. Okullarda öğretilen İngilizce dersler sadece anlık ders geçebilmeniz konusunda etkilidir. Onun dışında ileri derecede İngilizce konuşabilmeniz için yeterli değildir. İngilizce seviyenizi konuşma alanında geliştirmeniz okuma ve anlama konusunda fayda sağlayacaktır. İngilizce okuma, anlama ve konuşma şeklinde üçe ayrılır. Kimi öğrenciler konuşabilirken İngilizceyi Türkçeye çeviremez, kimi öğrenciler de anladığını konuşamaz. Bu yüzden okuma, anlama ve konuşma konusunda bir bütün şeklinde hizmet veren eğitim kurumları tercihiniz olmalıdır.

İngilizce öğrenmek için açılan eğitim kurumları ya da özel ders veren kurumlar İngilizce diline verdiğimiz önemi kanıtlar niteliktedir. Ülkemiz İngilizce öğrenme konusunda her zaman endişe duymuş bir ülkedir. Yapamam ya da konuşamam endişesi her öğrencide var olan bir duygudur. Online İngilizce eğitim siteleri sayesinde İngilizce sorununuza çözümler bulabilirsiniz. Pratik İngilizce öğrenmek yöntemleri sayesinde İngilizceyi unutmamak üzere öğrenebilirsiniz. http://blog.interingilizce.com/ sitesi kalıcı İngilizce öğrenebileceğiniz bir sitedir. Ücretsiz üyelik yaparak testlere katılıp İngilizce seviyenizi ölçtürebilirsiniz. İsterseniz İngilizceyi sıfırdan öğrenip daha başarılı olabilirsiniz. Seviyenize uygun eğitimler alırsanız daha önce öğrendikleriniz ile şimdiki öğrendikleriniz arasında ciddi karmaşalar meydana gelebilir. İngilizce öğrenecekseniz sıfırdan bir eğitim her zaman daha mantıklıdır. Sitede dersler 10,20 ve 30 dakikalıktır. Tek bir kelime dahi konuşamayan öğrencinin eğitim sonunda profesyonel İngilizce konuşması bu site ile mümkündür. Mobil uygulaması sayesinde evinizde, işyerinizde ya da okulda müsait olduğunuz zamanda site ile irtibat haline geçip dersinizi alabilirsiniz. Müsait olmadığınız zamanlarda ise siteye bunu bildirmeniz ders saatini daha sonraki zamana almanız da mümkündür. Derslerde Türkçe eğitim kesinlikle yoktur. Sadece İngilizce konuşmanız sağlanmaktadır. İngilizce öğrenmek için yurtdışı hayali kurmak yerine direk siteye ücretsiz üyelik yaptırıp seviyenizi ölçtürmeniz yeterlidir. Eğitmenlerin tamamının ana dili İngilizcedir. Bu da bu site öğrencilerine sunulmuş büyük bir hizmettir. İngilizce ihtiyacımızı doğrudan karşılayan bu site mükemmel öğreticilere sahiptir.

admin

İngilizce Öğretmeni

Leave a Comment

Your email address will not be published.